Magni tat-Trazzjoni tal-Elevator MONADRIVE MONA320B
video
Magna tat-trazzjoni tal-lift MONADRIVE
magna ta 'trazzjoni sinkronika mingħajr gerijiet kalamita permanenti
MONA320B
Oriġinali
Ibgħat l-inkjesta
Chat Now
Introduzzjoni tal-Prodott
Introduzzjoni tal-prodott
Parametru tal-prodott (speċifikazzjoni)
Vultaġġ
380V
Roping
2:1
EIv.L oad
(630 ~ 1000)kg
Elv.Speed
(0.5 ~ 1.75)m/s
Diam tal-Sheave
320mm
Dazju
S5-40%
Kodiċi ip
IP41
Max. Tagħbija Statika
3000kg
Ins.Class
F
Piż
290kg
Brejk
DC110V 2.6A